Šilutės r. savivaldybės dokumentų paieška
Susijęs Atsisiųskite aktą byloje
ĮSAKYMAS, Nr. A1-1106 2019-10-25
Padalinys: ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS

Redakcijos:
Atgal į sąrašą
Į pabaigą
DĖL 2019-2023 METŲ KADENCIJOS ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS SENIŪNAIČIŲ SĄRAŠO TVIRTINIMO

 

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS

ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS

 

ĮSAKYMAS

DĖL 2019–2023 metų kadencijos Šilutės rajono savivaldybės seniūnaičių SĄRAŠO TVIRTINIMO

 

2019 m. spalio 25 d. Nr. A1-1106

Šilutė

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, 33 straipsnio 1 dalimi, Šilutės rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašo, patvirtinto Šilutės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 23 d. sprendimo Nr. T1-17 „Dėl Šilutės rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašo patvirtinimo“, 28 punktu,

t v i r t i n u Šilutės rajono savivaldybės seniūnaičių 2019-2023 metų kadencijos sąrašą. (pridedama).

 

 

 

 

Administracijos direktorius                                                                                      Virgilijus Pozingis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rengė

 

Rasa Bičkauskienė

2019-10-23

 

PATVIRTINTA

Šilutės rajono savivaldybės

administracijos direktoriaus

2019 m. spalio 25 d.

įsakymo Nr. A1-1106

priedas

 

Šilutės rajono savivaldybės seniūnaičių sąrašas 2019-2023 metų kadencijai

 

Eil. Nr.

Seniūnija

 

Seniūnaitija

 

Seniūnaitis

Vardas, pavardė

1

2

3

4

1.

Gardamo

Gardamo

Gintaras Šarka

 

Ramučių

Dalia Minkevičienė

Žakainių

Sigitas Jakštas

Šylių

Arūnas Lileikis

Meškinės

Rasa Ragelskienė

Bliūdsukių

Arūnas Kiūdys

2.

Juknaičių

Paleičių

Raimondas Kuzmarskis

 

Leitgirių

Regina Grigalienė

3.

Katyčių

Stubrių

Alytė Stirbienė

 

Versmininkų

Viktoras Pielikis

Katyčių

Marina Lodusova

4.

Kintų

Kintų

Dovilė Jonauskienė

 

Kiškių

Valentinas Gecevičius

Mockių

Aušra Naujanienė

Sakūčių

Gytė Bakšienė

Rūgalių

Antanas Lučinskas

Minijos

Jurgis Gečas

Stankiškių

Roma Vindžigelskienė

Ventės

Remigijus Rimkus

5.

Rusnės

Šyškrantės

Ona Survilienė

 

Pakalnės

Birutė Gustienė

Rusnės

Saulius Bukantas

6.

Saugų

Saugų

Regina Juškienė

 

Vilkyčių

Darius Vilius

Lapynų

Eglė Paulauskienė

Žemaitkiemio

Raimundas Sasnauskas

Lankupių

Valdemaras Urbonas

Kukorų

Virginijus Kasiliauskas

Aisėnų

Antanas Griauslys

7.

Šilutės

Macikų

Stasys Varkalis

 

Laučių

Vaidotas Burzdžius

Grabupių

Gintaras Žulkus

Naujakurių

Stasys Juškevičius

8.

Švėkšnos

Stemplių – Jurkaičių

Genė Sabaliauskienė

 

Inkaklių – Jurgaičių

Valerijus Volkovas

9.

Usėnų

Usėnų

Rūta Plačienė

 

Žemaitkiemio

Danutė Rimkienė

Kavolių

Inga Briedienė

10.

Vainuto

Vainuto

Viktorija Baltutienė

 

Aušbikavio

Aušra Tverskienė

Bikavėnų

Sigita Ežerinskienė

Gorainių

Salomėja Pakalnienė

Balčių

Ernestas Krakys

Lazduonėnų

Renata Lukočienė

11.

Žemaičių Naumiesčio

Žemaičių Naumiesčio mstl. Klaipėdos

Algimantas Kvietkus

 

Žemaičių Naumiesčio mstl. Dariaus ir Girėno

Irena Krutikovienė

Degučių

Vilija Eičienė

Grygališkės

Stasys Baltutis

Kulėšų

Jurgita Balčytienė

Kadagiškių

Birutė Žymančienė

Ciparių

Silva Judžentienė

Palendrių

Daiva Bendžiuvienė

 

____________________________________________________

Į pradžią